Administrátor/ka e-shopu - pouze ozp Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jabloňová 603, Brno, Jihomoravský

Společnost Daniel Zemborski hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Koho potřebujeme?
Rádi bychom na HPP našli ženu či muže na pozici administrátora e-shopu.

Co bude hlavní náplní?
" navádění a editace produktů do e-shopu,
" tvorba popisů, nahrávání a editace obrázků
" vytváření pravidelných reportů atd.

A protože chceme týmové hráče, potom uvítáme:
" jakékoliv nápady i vize pro lepší zviditelnění stránek a spokojenost zákazníků

A každý koho bude práce skutečně bavit, bude moci:
" ovlivňovat interní procesy a podílet se na jejích zlepšeních
" účastnit se školení, kurzů, přednášek
" míti pružnou pracovní dobu
" možnost rozvíjet se směrem, který ho bude bavit a naplňovat

Nejsou nutné předchozí zkušenosti s obdobnou prací, ale bezpodmínečně nutná je:
" dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel) a programy na úpravu fotografií
" pečlivost, samostatnost, logické myšlení
" dobrá znalost ČJ a pravopisu, dobrý písemný projev, formulační schopnosti

Postupem času se naučíte a zdokonalíte také v oblasti SEO (znalost on-page i off-page faktorů, pravidel pro linkbuilding apod.)

Ostatní informace, co nabízíme:
" místo výkonu práce: Brno-Medlánky
" typ pracovního úvazku: HPP
" jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou
" datum nástupu: ihned
" malý, ale veselý a přátelský kolektiv
" nástupní plat: 18.000,- (po skončení zkušební doby 20.000,-Kč + odměny)

Kontakt

Daniel Zemborski

Kontaktní osoba:
Daniel Zemborski   +420 775 400 481

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Daniel Zemborski (IČO 74506307), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.