Asistent/ka účetní Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sadová 875, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Hotel ULRIKA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

ASISTENT/KA ÚČETNÍ
Kontakt: pí Heřmanová Eva, e-mail: pavlovicova@spa-ulrika.cz
Pracovní doba: 8:00 - 16:30

Náplň práce:
- vedení pokladny, zadávání příkazů v bance, stahování výpisů z banky, fakturace, pomocné evidence, evidence majetku

Požadavek:
- ekonomické zaměření (není podmínkou), přirozená inteligence, výborné logické uvažování, perfektní práce s PC-převážně MS Excel, ruský jazyk slovem i písmem (není podmínkou)

Místo výkonu práce: Sadová 875/16, 360 01 Karlovy Vary

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Hotel ULRIKA, s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Heřmanová, personalista  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hotel ULRIKA, s.r.o. (IČO 46884645), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.