Administrativní pracovník Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hošťálkova 392, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost ABA Centrum s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů.

Popis pracovní pozice

MVP: Hošťálkova č.p. 392/1b, Praha 6
Kontakt: Koval Oleksii, tel.: 776383333
Aktivní rušina, ukrajinština

Kontakt

ABA Centrum s.r.o.

Kontaktní osoba:
Oleksii Koval   +420 776 383 333

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ABA Centrum s.r.o. (IČO 05852790, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.