Zámečníci strojů Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 739, Brno, Jihomoravský

Společnost TOP servis spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti
vyučen v oboru strojní zámečník (příbuzné obory),osvědčení pro vysokozdvižný vozík,schopnost rychle se učit, flexibilita, loajalita, praxe výhodou, manuální zručnost, technické znalosti
Poznámka k volnému místu:
Prosím o zasílání životopisu na e-mail: ihudeckova@topservisbrno.cz. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat za účelem pracovního pohovoru.
Zaměstnanecké benefity

Kontakt

TOP servis spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ilona Hudečková   +420 545 232 189

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOP servis spol. s r.o. (IČO 46343211), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.