Zámečník České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Antala Staška 1966, České Budějovice, Jihočeský

Společnost FUTURE-TECH, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

Výroba a montáž nástaveb na nákladní automobily, řidičský průkaz sk. B,C výhodou,
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

FUTURE-TECH, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Ing. Hanetšleger, ředitel společnosti  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FUTURE-TECH, spol. s r.o. (IČO 48201502), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.