Zámečník - montér výtahů Uherské Hradiště

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pivovarská 542, Uherské Hradiště, Zlínský

Společnost VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

Jedná se o krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Marie Bednaříková   +420 572 587 202

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. (IČO 44962185), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.