Zedník/ce Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 940 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nad Porubkou 1182, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost RESIDOMO Služby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

ZZ
Pracoviště: Nad Porubkou 1182/1b, Ostrava - Svinov; služební cesty dle zakázek
Předem volat a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail.

Drobné zednické práce v interiéru, pokládka dlažeb. Požadujeme praxi v oboru.
Znalost ukrajinského jazyka výhodou pro komunikaci v kolektivu.

Kontakt

RESIDOMO Služby, s.r.o.Kontaktní osoba:
Miroslava Urbánková   +420 607 036 006

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RESIDOMO Služby, s.r.o. (IČO 03440435), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.