Zubní instrumentář/ka nebo zdravotní sestra do ordinace zubního lékaře Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kavaleristů 1260, Olomouc, Olomoucký
Vloženo před 9 dny
Aktualizováno před 8 dny

Společnost ZUBOLAND s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní instrumentáři.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Kollárovo nám. č.p. 697/9, Olomouc.
Požadavky: vzděl. SŠ zdravotní, příjemné vystupování, znalost práce na PC, manuální zručnost, komunikativnost a chuť se učit novým věcem. Místo je vhodné i pro absolventy. Nástup po domluvě ihned. Své CV nejlépe s fotografií zašlete POUZE na výše uvedenou emailovou adresu!

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ZUBOLAND s.r.o.

Kontaktní osoba:
MUDr. Vítězslav Rabinský  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZUBOLAND s.r.o. (IČO 28651375, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.