Konstruktér/-ka Velichovky

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dlážděná 7, Velichovky, Královéhradecký

Společnost PROST - orientační systémy s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Náplň práce: tvorba projektové dokumentace, plánování strojírenské výroby a montáží, zadávání dat do systému a jejich vyhodnocování atd.
Požadavky: vzdělání min. ÚSO s maturitou (strojírenský nebo technický obor); řidičský průkaz sk. B; flexibilita; organizační schopnosti; zodpovědnost při plnění zadaných úkolů; podmínkou je znalost programu AutoCad; výhodou znalost AJ nebo NJ.
Zaměstnavatel nabízí příspěvek na stravování.
Své životopisy zasílejte na e-mail: recepce@prost.cz

Kontakt

PROST - orientační systémy s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Vítková   +420 737 282 091

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PROST - orientační systémy s.r.o. (IČO 25959107), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.