Operátor 3d a cmm stroje Havraň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 137, Havraň, Ústecký

Společnost Nemak Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

OPERÁTOR 3D A CMM STROJE
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- praxe v oblasti průmyslové měřící techniky výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu, dále se vzdělávat, odolnost vůči stresu
NÁPLŇ PRÁCE:
- připravovat vzorky, měřit a dodržovat technologické postupy dle pracovních instrukcí v četnosti požadované kontrolním plánem nebo na základě požadavků ostatních oddělení
- v případě jakékoliv abnormality informovat nadřízeného či žadatele
- zastavit postup výrobků na další operaci při zjištění neshod
- vytvářet programy pro rozměrové měření výrobků/nástrojů
- okamžité informování nadřízeného o poruchách svěřených zařízení
- provádět úklid a údržbu zařízení dle příslušné dokumentace
Zaměstnanecké výhody: stravenka za každou odpracovanou směnu, bonus za 100% přítomnost na pracovišti, příspěvek na dopravu, osobní ohodnocení, odměna za doporučení nového zaměstnance, variabilní složka mzdy, dovolená navíc, vánoční bonus, odměna za pracovní výročí, závodní stravování, zajištění pracovních oděvů, pravidelné roční navyšování mezd, benefitní systém, odměna za zlepšovací návrhy, za ohlášení skoronehody, firemní akce - dětský den, vánoční večírek, vitamíny a vánoční dárky pro všechny zaměstnance.
HLÁSIT SE: Peřtová Petra, tel.: 737233799, volat od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: prace@nemak.com, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

Nemak Czech Republic s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Peřtová   +420 737 233 799

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemak Czech Republic s.r.o. (IČO 26318890), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.