Stavební dělník Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Olomouc, Olomoucký

Společnost Provádění staveb Olomouc, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Olomouc a okolí. Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky.
Částečná znalost českého jazyka
Stavebně montážní práce, přípravné práce, dokončovací práce.
Prac. doba: 7.00 hod do 15.30 hod.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Kontakt

Provádění staveb Olomouc, a.s.Kontaktní osoba:
Molíková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Provádění staveb Olomouc, a.s. (IČO 25385551), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.