Specialista kvality a reportingu Bohumín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čs. armády 133, Bohumín, Moravskoslezský

Společnost Obaly Adamec a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

Požadavky:
-znalost normy ISO 9001 a BRC Packaging,
-zodpovědnost, pečlivost,
-smysl pro detail,
-schopnost učit se novým věcem,
-znalost flexotisku a praxe v polygrafické výrobě velkou výhodou.

Náplň práce:
-provádění a vyhodnocování výstupní kontroly kvality výrobků
-uvolňování výrobků do expedice, kontrola průběhu expedice
-zajištění kompletní dokumentace pro expedované zakázky
-řízení a evidence neshodných výrobků
-analýza příčin zjištěných chyb a vyhodnocení zmetkovosti produkce
-přijímání nápravných a preventivních opatření ve spolupráci s nadřízeným pracovníkem
-spolupráce při vyřizování dodavatelských a zákaznických reklamací
-sledování výrobního plánu a kontrola plnění výrobních a provozních kapacit, kontrola spotřeby materiálu
-provádění mezioperačních kontrol výrobků ve fázi tisku a dokončovacího zpracování
-denní kontrola docházky zaměstnanců a analýza výkonové efektivity
-kontrola dodržování vnitřních předpisů, dodržování technologických a pracovních postupů, kontrola dodržování požadavků dle normy BRC packaging
-provádění rozborů pracovních činností zaměstnanců a navrhování opatření racionalizace práce
-zpracování a vyhodnocení dat o kvalitě procesů a výrobků, vytváření reportů
-shromažďování a kompletace podkladů pro odměňování zaměstnanců

Způsob kontaktu: emailem nebo telefonicky.

Kontakt

Obaly Adamec a.s.

Kontaktní osoba:
Tomáš Adamec   +420 603 810 884

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Obaly Adamec a.s. (IČO 27820611), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.