Asistentka České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Novohradská 1479, České Budějovice, Jihočeský

Společnost NIKERLE auto s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

NJ nebo AJ lehce pokročilá úroveň, ŘP. B, komunikativnost, reprezentativní vystupování. Zkušenosti ve finančních službách výhodou, ale ne podmínka.
Kontakt e-mialem

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

NIKERLE auto s.r.o.Kontaktní osoba:
Kamil Nikerle   +420 777 944 116

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NIKERLE auto s.r.o. (IČO 03718093), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.