Finanční Účetní Moravská Třebová

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brněnská 60/19, Moravská Třebová, Pardubický

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

-       Vedení účetnictví v souladu s českými účetními předpisy.

-       Sestavování daňových přiznání, kontrolních hlášení, ročních závěrek.

-       Komunikace s daňovými poradci, finančními úřady a dalšími institucemi státní správy.

-       Zpracování statistických výkazů.

-       Zpracování účetních dokladů.

-       Vedení platebního styku.

-       Vystavování faktur, zavádění a evidence přijatých faktur.

Požadujeme:

-       VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru.

-       Znalost účetnictví dle českých účetních standardů.

-       Znalost účetního systému  POHODA výhodou.

-       Praxe na obdobné pozici 2 roky.

Nabízíme:

-       Mzda 25.000,- Kč / měsíc.

-       Nástup ihned

V případě zájmu zašlete CV prostřednictvím e-mailu na: mm.security@seznam.cz, nebo volejte na tel.: 737 000 859.

Kontakt

M&M Security Ensure s.r.o.

Rybná 24
11000 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Marek   737000859

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) M&M Security Ensure s.r.o. (IČO 03399958), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.