Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost DANČ personální servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Plzeňský kraj (Daikin)
Náplň práce: montáž a kompletace klimatizačních jednotek
Požadavky: základní vzdělání, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: platovné ohodnocení od 13.500,- Kč + bonusové složky mzdy až 2.000,- Kč
Kontakt: p. Marián Danč, tel. 377 444 111, e-mail: info@danc.cz

Kontakt

DANČ personální servis s.r.o.Kontaktní osoba:
Marián Danč   +420 377 444 111

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DANČ personální servis s.r.o. (IČO 26405881), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.