Prodavač/ka Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Americká 392, Plzeň, Plzeňský

Společnost PEAL a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží.

Popis pracovní pozice

Do trafiky Don Pealo na Americké v Plzni přijmeme zaměstnance na HPP. Směny 8 h. ranní od 6:00, odpolední do 21:00, dva pracovní víkendy v měsíci.
Požadujeme: bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilitu.
Nabízíme: stabilní zaměstnání, mzdu od 19 000 Kč, stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy, dovolená navíc, příspěvek na dovolenou 5000 Kč, vánoční bonusy.
Posílejte životopis mailem na dostal@peal.cz. Budete pozváni k výběrovému řízení, nebo volejte 725 978 641.

Kontakt

PEAL a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Dostál   +420 725 978 641

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PEAL a.s. (IČO 25775634), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.