Stavební technici Rožnov pod Radhoštěm

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1. máje 823, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský

Společnost ENERGOAQUA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební inženýři výstavby budov.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- Komunikace s klientem - podání technických informací
- Řešení klientských změn s klientem - zpracování změnových návrhů, popř vizualizací
- Komunikace s dodavatelem stavby - spolupráce při oceňování klientských změn
- Zapracování požadavků klienta do karty bytu - podklad pro realizační firmu
- Kontrola a zodpovědnost za správné provádění klientských změn na stavbě
Požadavky na zaměstnance:
- stavební zaměření - středoškolské s praxí, vysokoškolské možno bez praxe,
- řidičský průkaz skupiny "B"
- MS office - pokročilá úroveň
- CAD programy - pokročilá úroveň
- Archicad + vizualizační program - výhodou, né podmínkou
- samostatnost při řešení úkolů, aktivní přístup, komunikativní schopnosti
Nabízené výhody: Prosfesní růst, pravidelné měsíční i roční prémie, příspěvky na stravování, dovolenou, tábory dětí, dojíždění do místa práce, penzijní připojištění, volné dny dle kolektivní smlouvy.
První kontakt: osobně (po-pá 8-14 h.), telefonicky nebo emailem.

Kontakt

ENERGOAQUA, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Havelková   +420 571 605 379

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ENERGOAQUA, a.s. (IČO 15503461), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.