Ošetřovatel/ka prasat Lubná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 326, Lubná, Pardubický

Společnost Zemědělské obchodní družstvo Lubná hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé prasat.

Popis pracovní pozice

NABÍZÍME: v případě spolehlivosti prodloužení na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky (7-16h)

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Zemědělské obchodní družstvo LubnáKontaktní osoba:
Ing. Jaromír Klusoň, předseda představenstva   +420 737 339 959

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zemědělské obchodní družstvo Lubná (IČO 00129712), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.