Fakturant/ka - vývozní dokumentace Milevsko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Petrovická 440, Milevsko, Jihočeský

Společnost Jan Polata hledá vhodného kandidáta na pozici Fakturanti.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
-Fakturace- nejde o stále se opakující vystavování faktur, ale různé formy fakturace (tuzemské, zahraniční, vývozy v EÚ i mimo atd.)
-Zpracování vývozní dokumentace
Pracovní doba dohodou.
Požadujeme:
-obecná znalost zákona o DPH
-přesnost, schopnost uvažovat v souvislostech, časová flexibilita
-Pasivní znalost NJ nebo ANJ vítána
-Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
Nástup cca od 1/2019
Základní plat bez prémií cca 18 000,- Kč
Jde o cca 4 až 5-ti letý zástup za mateřskou dovolenou, v případě, že to bude oběma stranám vyhovovat, nevylučujeme navázání trvalého pracovního poměru

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Jan PolataKontaktní osoba:
Ing. Polata Tomáš  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jan Polata (IČO 11314044), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.