Pánská/dámská krejčová Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dornych 510, Brno, Jihomoravský

Společnost BANDI VAMOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Krejčí.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem: kariera@bandi.cz
- Prokazatelná praxe na pozici pánská/dámská krejčová
- Profesionální znalost práce na owerlocku
- Vyučení v oboru pánská/dámská krejčová

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BANDI VAMOS s.r.o.Kontaktní osoba:
Barbora Frydrychová, personalista   +420 608 886 210

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BANDI VAMOS s.r.o. (IČO 29450331), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.