Kuchař/ka Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kamínky 368, Brno, Jihomoravský

Společnost Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky
Požadavky:
Trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru výhodou, možnost profesního růstu - hlavní kuchařka
Nabízíme: Příspěvek FKSP, 25 dnů dovolené, příspěvek na obědy

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Andrea Uhlířová, vedoucí školní jídelny   +420 731 585 723

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace (IČO 48511226), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.