Lektor(-ka) angličtiny - firemní výuka Zábřeh

Inzerát z úřadu práce
Plat: 170 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Postřelmovská 2029, Zábřeh, Olomoucký

Společnost Bc. Martin Bílek hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři dalšího vzdělávání.

Popis pracovní pozice

Nadání a předpoklady pro výuku angličtiny - zejména práce se skupinou, znalosti základní obchodní komunikace v AJ, komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilita, ovládání PC,
MS Office, Internet, samostatnost.
Předchozí alespoň částečná zkušenost s výukou jazyka vítána, ne však podmínkou. Plánování termínů výuky se studenty, příprava na hodiny, kreativita, samostatná příprava na výuku. Úvazek 15-20 hod/týden, prac doba se pohybuje v tomto rozmezí: 8,00 - 16,00. Po zapracování možnost přejití na plný úvazek. Zaměstnanecké výhody: služební telefon, notebook, příspěvek na dopravu, průběžné vzdělávání zaměstnanců. Kontakt: e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Bc. Martin BílekKontaktní osoba:
Bc. Martin Bílek  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bc. Martin Bílek (IČO 73221295), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.