Skladový technik Hostivice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Floriánova 2461, Hostivice, Středočeský

Společnost OFFICE DEPOT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů).

Popis pracovní pozice

ŠŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s opravami technických zařizení, manuální zručnost, uživatelsky PC, samostatnost, flexibilita
oprava technických systémů a zařízení skladu včetně jejich technické údržby, spoluúčast při opravách a servisních firem

Kontakt

OFFICE DEPOT s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Kornacki   +420 311 614 169

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OFFICE DEPOT s.r.o. (IČO 64942503), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.