Mechanik provozní údržby Rohatec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vítězná 200, Rohatec, Jihomoravský

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

VAŠE ÚKOLY:
Seřizování potravinářských strojů. Provádění pravidelných servisních zásahů u výrobních linek. Hledání rychlých řešení při vzniklých poruchách. Preventivní údržba výrobního zařízení.
CO NABÍZÍME:
Motivující pracovní a finanční podmínky. Další mzdový růst s růstem dovedností a zaškolení pracovníka. Práce v čistém potravinářském provozu
Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování). Ochotu pracovat ve směnném režimu (3 směnný až nepřetržitý provoz). Podporu péče o dobrý zdravotní stav zaměstnanců (péče závodního lékaře, očkování zdarma). Nástup dohodou, možno ihned.
POŽADUJEME:
SOU/SŠ technického směru (strojírenský obor, zámečník, opravář, seřizovač,).
Praxe na obdobné pozici min. 1 rok.
Praxe v potravinářství výhodou.
Ochotu pracovat ve směnném režimu (3 směnný až nepřetržitý provoz).
ŽÁDOST: Písemnou žádost vč. strukturovaného profesního životopisu zasílejte pod uvedením označení Mechanik údržby na emailovou adresu kariera@candyplus.cz
The Candy Plus Sweet Factory, s. r.o.
Kateřina Bartošová, Vítězná 200/6, Rohatec, PSČ 696 01
Jakékoliv dotazy Vám rádi osobně zodpovíme na tel: 518 398 765 a prověříme možnosti vzájemné spolupráce.

Kontakt

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Bartošová, personální manažer   +420 518 398 765

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. (IČO 27167313), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.