Truhlář Teplice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 89 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Riegrova 887, Teplice, Ústecký

Společnost DŘEVOTEP PLUS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme ochotu pracovat, spolehlivost. Praxe nutná, nejlépe ve výrobě eurooken.
Uvedena základní mzda, prémie se odvíjí od dosažené praxe a pracovních výkonů.
V případě zájmu se hlašte e-mailem.

Kontakt

DŘEVOTEP PLUS s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Havlíková   +420 417 536 501

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DŘEVOTEP PLUS s.r.o. (IČO 25407414), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.