Mzdový/á účetní Milevsko

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Petrovická 440, Milevsko, Jihočeský

Společnost Jan Polata hledá vhodného kandidáta na pozici Mzdoví účetní.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
-Požadována praxe
-Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
-Znalost zákonů a předpisů týkajících se mzdové agendy a personalistiky
-Přesnost, časová flexibilita
Pracovní doba dohodou
Nabízíme:
-Zapracování se zkušenou mzdovou účetní
-Nástup v průběhu 1. pololetí příštího roku
-Základní plat bez prémií od 19 000,- Kč dle zkušeností, praxe a schopností

Kontakt

Jan PolataKontaktní osoba:
Ing. Polata Tomáš  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jan Polata (IČO 11314044), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.