ředitel/-ka ddm nová generace Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mandysova 1434, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Dům dětí a mládeže Nová generace, Hradec Králové hledá vhodného kandidáta na pozici Nejvyšší představitelé malých společností a institucí.

Popis pracovní pozice

ŘEDITEL/-KA DDM NOVÁ GENERACE
- PP poloviční úvazek na dobu neurčitou, nástup prosinec 2018
- Náplň práce: Odpovědnost za provozně organizační stránku života DDM Nová generace, plná způsobilost k právním úkonům, znalost problematiky řízení a obecně závazných právních předpisů zejména v oblasti DDM, odpovědnost za komplexní činnost DDM a poskytování zázemí ze strany pozice ředitele/ky DDM vůči pracovníkům DDM a vůči partnerským organizacím, úřadům a veřejnosti obecně, odpovědnost za komunikaci DDM dovnitř i navenek atd. i další komunikaci vůči veřejnosti a médiím, zajišťování personalistiky ve spolupráci s centrální kanceláří provozovatele, řešení případných nesrovnalostí a odpovědnost za plnění závazků DDM vůči dalším subjektům, odpovědnost za dodržování rozpočtů a přehlednosti finančních toků, podílení se na plánování harmonogramu kroužků, odpovědnost za jejich realizaci i s ohledem na řešení možných termínových kolizí, organizace DDM a ZŠ akcí pro veřejnost, vedení podřízených, plánování a kontrola jejich činnosti. dle potřeby vyhledávání a zaměstnávání nových rozdělování úkolů, stanovování priorit v činnosti kanceláře - administrativy, PR, podpory DDM života,
Požadujeme: výrazné organizační a administrativní schopnosti. schopnost vést tým spolulupracovníků, stanovovat náplň práce, delegovat úkoly, vytvářer systémy a mechanismy, budovat strukturu odpovědností, schopnost vytvářet pozitivní pracovní atmosféru, rozvinuté komunikační schopnosti (ve vztahu ke spolupracovníkům, partnerům apod.), schopnost plánovat, stanovovat priority, cíle, postupné kroky a rozvrhovat práci svou i spolupracovníků, proaktivní přístup a schopnost samostatné práce i zároveň precizní plnění zadaných úkolů, časovou flexibilitu náležející k této profesi, ovládání práce na PC (MS Word, Excel, e-mail, internet, software typu Edupage), schopnost vést různé formy korespondence ve formálním i neformálním styku, kultivované vystupování, přirozené jednání v rámci společenských pravidel, schopnost reprezentovat organizaci v rámci společenského žvota, vůči úřadům, partnerským organizacím, zaměstnancům i rodičům, týmová spolupráce, loayalita, rozhled v oblasti PR, prezentace organizace vůči médiím a veřejnosti (včetně soc. sítí apod.), výhodou ekonomické myšlení a zkušenosti z této oblasti, výhodou znalost angličtiny, případně dalšího jazyka, výhodou výborná znalost češtiny z hlediska gramatiky, stylistiky, byť preferujeme vysokoškolské vzdělání, v případě splnění ostatních osobnostních předpokladů není podmínkou - podstatná je pro nás osobnost a schopnosti uchazeče
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost odměn nad rámec mzdy, mobilní telefon a ntb a další zaměstnanecké benefity
- Své životopisy prosím zasílejte na adresu: info@ddmng.cz

Kontakt

Dům dětí a mládeže Nová generace, Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Alena Muzikantová   +420 608 700 227

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dům dětí a mládeže Nová generace, Hradec Králové (IČO 71341404), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.