Obsluha automatické myčky pro mytí setů vzorkovnic v laboratoři Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Popelova 531, Brno, Jihomoravský

Společnost Českomoravská společnost chovatelů, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem: svehlova@cmsch.cz, urban@cmsch.cz nebo telefonicky 7-15 hod.
Dvousměnný provoz, obsluha automatické myčky pro mytí setů vzorkovnic v laboratoři. Skládání setů vzorkovnic do sušičky. Příprava vzorkovnic na expedici. Odborně nenáročná práce, ale jednotvárná, fyzicky náročnější. Zájemcům předem práci ukážeme, přijďte se nezávazně podívat. Práce není stresující.
Po prvním roce smlouva na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:
Po tříměsíční zkušební době osobní hodnocení k základní mzdě. Mimořádné odměny 2x až 3x ročně, penzijní připojištění, Unišeky v hodnotě 15.000,- Kč ročně, stravenky

Kontakt

Českomoravská společnost chovatelů, a.s.Kontaktní osoba:
Švehlová Dana, MVDr. Urban   +420 602 587 788,725 969 918

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Českomoravská společnost chovatelů, a.s. (IČO 26162539), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.