Finanční účetní Rudník

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 472, Rudník, Královéhradecký

Společnost AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní finanční a investiční.

Popis pracovní pozice

Hlavní náplň činnosti a souvisící povinnosti:
Účtování přijatých a vydaných faktur, zpracování plateb, vedení pokladny, vymáhání pohledávek, spolupráce na přípravě měsíční uzávěrky, příprava reportů pro vedení společnosti.
Požadavky:
Úplné střední vzdělání s maturitou, aktivní znalost AJ, znalost MS Office, základní znalost podvojného účetnictví, praxe v účetnictví výhodou, důslednost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme:
zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíc, svoz Trutnova a Vrchlabí zajištěn s příspěvkem zaměstnavatele, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, systém zvýhodněných příplatků, vánoční a roční bonus, pružná pracovní doba, příspěvek na rekreaci dětí.

Kontakt

AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.

Kontaktní osoba:
Irena Brožková   +420 499 407 218

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. (IČO 48171514, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.