Disponent/ka v oddělení výdeje České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Sirkárny 658, České Budějovice, Jihočeský

Společnost LAŠEK spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti.

Popis pracovní pozice

Požadavky: minimálně vyučen, základní znalost práce na PC (Excel, Word), znalost SAP výhodou (zaškolíme)
Náplň práce: koordinace vyskladňování zboží ze SAP dle požadavku zákazníka,práce v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny 6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00, krátký - dlouhý týden)

Kontakt

LAŠEK spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Klímová   +420 731 133 042

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LAŠEK spol. s r.o. (IČO 46678620), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.