Technolog výroby Adamov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 496, Adamov, Jihomoravský

Společnost Adast Systems, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
• Tvorba technologických postupů
• Stanovení normy spotřeby času práce
• Optimalizace technologických postupů za účelem snižování nákladů
• Optimalizace a tvorba CNC programů (HEIDENHAIN, SIEMENS, FANUC, CAD/CAM – CREO
• Jednání se zákazníky ohledně technických podmínek, kalkulace zakázek kooperace
• Specifikace nových nástrojů a zařízení
• Spolupráce na projektech v oblasti konstrukce
• Konstrukce jednoduchých přípravků
Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání – strojírenství
• Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti konstrukce
• Zkušenosti v oblasti technické přípravy výroby
• Znalost programování CNC strojů - frézovací centra, soustruhy
• Organizační schopnosti, aktivní přístup k práci
Nabízíme:
• Zajímavé platové ohodnocení
• Stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
• Spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech
• Týden dovolené navíc
• závodní stravování
• Firemní společenské akce
• Přátelský pracovní kolektiv a další benefity
• Místo pracoviště: Adamov, Jihomoravský kraj

Kontakt

Adast Systems, a.s.

Aneta Váradiová, asistentka ředitele/personalistka   +420 516 519 201,737 217 745

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Adast Systems, a.s. (IČO 46995919), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.