Písař/ka Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polní 994, Brno, Jihomoravský

Společnost Krajské státní zastupitelství v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici Písaři.

Popis pracovní pozice

Prosíme, aby uchazeči poslali žádost + životopis na uvedenou e-mailovou kontaktní adresu, poté budou vyzváni k účasti na výběrovém řízení.
Platové podmínky dle nař. vl. 341/2017 Sb., zařazení v 6. platové třídě, bez praxe zaručená mzda pro 3. skupinu prací ve výši 14 900 Kč, jinak plat dle délky předchozí praxe.
Upozorňuji, že od ledna 2019 bude plat v rozmezí 16 280 - 21 490 Kč. Což je předpokládané navýšení zaručené mzdy a zároveň i tabulek (změna nař. vl. 341/2017 Sb.).
Nutná znalost psaní na počítači všemi deseti prsty!!
Náplň práce: opisy textů, diktáty
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dní dovolené, indispoziční volno (sick days), příspěvek na kulturu či dovolenou

Kontakt

Krajské státní zastupitelství v BrněKontaktní osoba:
Patricie Myšková   +420 546 562 211(7:30-16:00hod,)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Krajské státní zastupitelství v Brně (IČO 00026069), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.