Zahradník/ce - úklid okolo hotelu Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 96 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krále Jiřího 1053, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost SANATORIUM TROCNOV a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Kontakt: předem e-mailem, popř. telefonicky
Práce na dohodu o provedení práce.
Pracovní doba dle potřeby.

Kontakt

SANATORIUM TROCNOV a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Strnadová   +420 775 700 792

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SANATORIUM TROCNOV a.s. (IČO 49241044), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.