Pomocný dělník(ce) Vranovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipová 692, Vranovice, Jihomoravský

Společnost Miroslav Mikulík hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky ( PO-PÁ: od 7:00-15:30 hodin)

Zavedená rodinná nábytkářská firma působící na českém trhu od roku 1990, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni, který/á se stane součástí naší dynamické a úspěšné firmy.

Pomocný dělník(ce)
Máte šikovné ruce a chcete stálou práci?
Zavedená rodinná nábytkářská firma s dlouholetou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým

Popis práce:
Manipulace s nábytkovými dílci, vychystávání objednávek dle dokladů, údržba skladu

Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním novém provozu.
Ohodnocení v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce.
Možnost profesního růstu.

Požadujeme:
Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
Zodpovědnost a aktivní přístup
Spolehlivost, pečlivost

Zaměstnanecké benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování
Náborový benefit až 10 000,-
Závodní stravování
Zajištěný pitný režim
Bonusy/prémie
Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky/služby
Věrnostní benefity
Provize z prodeje
Firemní akce
Možnost si nadpracovat hodiny
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti a práci v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Lipová 692, Vranovice 691 25

Kontakt

Miroslav Mikulík

Kontaktní osoba:
Petra Venková   +420 608 746 080

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Miroslav Mikulík (IČO 13663640), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.