Pomocní skladníci Postřižín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 500, Postřižín, Středočeský

Společnost TOMYSHYNETS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci.

Popis pracovní pozice

Jedná se o fyzicky náročnou práci.
Po dohodě možnost práce v sobotu a neděli.

Kontakt:
p.Bilan Po.-Pá. 14:00 - 16:00 - 775 270 042
tomyshynets.n@seznam.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

TOMYSHYNETS s.r.o.Kontaktní osoba:
Bilan   +420 775 270 042

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOMYSHYNETS s.r.o. (IČO 27218040), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.