žehlířka Nová Bystřice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rybní 499, Nová Bystřice, Jihočeský

Společnost FN spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: žehlení při výrobě krojů z kvalitních materiálů pro zahraniční zákazníky.
Úkolová mzda.
Pestrý sortiment, rozmanitá práce.
Jednosměnný provoz.

Kontakt

FN spol. s r.o.



Kontaktní osoba:
Denisa Plachová   +420 387 319 039

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FN spol. s r.o. (IČO 25192990), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.