Zdravotní sestry Mladá Boleslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olbrachtova 1390, Mladá Boleslav, Středočeský

Společnost Dům seniorů Mladá Boleslav, poskytovatel sociálních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Olbrachtova č.p. 1390
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 720420988 (8-15 hod.), e-mail: micova@ddmb.cz nebo osobně

Diplomovaná zdravotní sestra.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení, dárkové benefity.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Dům seniorů Mladá Boleslav, poskytovatel sociálních služebKontaktní osoba:
Mgr. Jitka Míčová   +420 720 420 988

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dům seniorů Mladá Boleslav, poskytovatel sociálních služeb (IČO 00874647), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.