Pracovnice výdeje stravy Rájec-Jestřebí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 6 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ol. Blažka 131, Rájec-Jestřebí, Jihomoravský

Společnost ČKD TURBO TECHNICS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ol. Blažka č.p. 131, 679 02 Rájec-Jestřebí
Výdej stravy pro zaměstnance, úklid výdejny stravy, pracovní doba od 9 h do 13 h. Podmínkou je zdravotní průkaz pro práci v potravinářství.
První kontakt osobně v místě pracoviště Ol. Blažka č.p. 131, Rájec-Jestřebí (pracovní dny v době od 9 h do 12 h) nebo mailem: dvoracek@mavel.cz

Kontakt

ČKD TURBO TECHNICS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Pavel Dvořáček, personalista  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČKD TURBO TECHNICS, spol. s r.o. (IČO 00567795), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.