Konzultant kontaktního centra Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 550 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Cejl 42, Brno, Jihomoravský

Společnost E.ON Česká republika, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

Po obdržení životopisu je vhodný uchazeč pozván e-mailem k výběrovému pohovoru.

Pro naši Zákaznickou linku hledáme nové operátory zákaznické obsluhy. Pokud jste komunikativní, máte základní uživatelskou znalost PC a baví Vás samostatná práce, jste to možná vy, koho hledáme!
Pracovní náplní této pozice bude každodenní vyřizování telefonních a písemných (e-mailových) požadavků zákazníků společnosti E.ON (nejedná se o klasický aktivní telemarketing). Vybraným uchazečům bude nabídnuta pracovní pozice ve společnosti E.ON Česká republika, s.r.o. Nástupní plat činí 21.550 Kč + roční bonus vy výši 41.300 Kč + 13. plat (další výhody Kolektivní smlouvy rádi vysvětlíme při osobním jednání). Pracovní doba je 8 hodinová (provozní doba Zákaznické linky společnosti E.ON je pondělí až pátek od 7:00 do 20:00, přesný rozpis směn je znám vždy 14 dní předem). Místem výkonu práce je Brno, Cejl 42/44.

ŠKOLÍCÍ PROCES:
Máte obavy, že je svět elektřiny a zemního plynu složitý?
Nemusíte se vůbec obávat. Během prvních tří měsíců Vás naučíme všechny technické záležitosti a obsluhovat naše informační systémy.
Projdete několika školeními, kde zdokonalíte své komunikační dovednosti a získáte pocit jistoty ve svém projevu.

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe 1 rok výhodou
- dobrá uživatelská znalost MS Office
- odpovídající hlasová dispozice a výslovnost
- dobrá úroveň slovní a písemné komunikace
- odpovědnost a preciznost
- předpoklady pro týmovou práci
- samostatnost a psychická odolnost
- ochota se dále vzdělávat

Zaměstnanecké výhody:
Kolektivní smlouva společnosti E.ON je velmi sociální a poskytuje spoustu výhodKontakt

E.ON Česká republika, s. r. o.Kontaktní osoba:
Zdeněk Mgr. Čapka   +420 545 142 466

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) E.ON Česká republika, s. r. o. (IČO 25733591), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.