Prodavač/ka tabák - potraviny Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Keplerova 143, Olomouc, Olomoucký

Společnost Jana Škodíková hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Keplerova č.p. 143/45, Olomouc. Nástup možný ihned, dle dohody.
Požadavky: vzděl. min. vyučen v oboru výhodou, praxe výhodou.
Dvousměnný provoz, ranní a odpolední směny. Provozní doba PO - PÁ 4:45 - 17:00 hod, SO 6:00 - 12:00 hod. Možnost i zkráceného úvazku 6 hod./den.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Kontakt

Jana ŠkodíkováKontaktní osoba:
Jana Škodíková   +420 602 161 115

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jana Škodíková (IČO 46552952), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.