Prodavač/ka Ostrov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jáchymovská 1, Ostrov, Karlovarský

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Kontakt: e-mailem, telefonicky
Pracovní doba: Po-Pá 8.30 - 17.00 hod, So 9.00-11.30 hod
Požadujeme výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji, samostatnost, spolehlivost. Znalost uměleckého sortimentu výhodou. Prosíme o zaslání životopisu na uvedenou e-mailovou adresu.

Kontakt

KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.Kontaktní osoba:
Pavla Kolářová   +420 731 627 828

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. (IČO 26069601), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.