Provozní zámečník Stráž pod Ralskem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mírová 320, Stráž pod Ralskem, Liberecký

Společnost ELPRO - DELICIA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:minimálně 1 rok praxe, ŘP sk. B, C, T, svářečský průkaz, jeřábnický průkaz výhodou.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, příspěvek na důchodové připojištění.
Schůzku nutné sjednat předem telefonicky v pracovních dnech od 7:00 - 16:00 hod.nebo e-mailem.

Kontakt

ELPRO - DELICIA, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Čapek   +420 603 225 009

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ELPRO - DELICIA, a.s. (IČO 61672637), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.