Statutární zástupce ředitele mateřské školy Líšná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 460 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 73, Líšná, Olomoucký

Společnost Mateřská škola Včelka, Líšná, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti mimoškolní výchovy.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
praxi v oboru nejméně 5 let, absolvované funkční studium ředitele škol, samostatnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: mslisna@seznam.cz

Kontakt

Mateřská škola Včelka, Líšná, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Petra Vejrostová   +420 581 711 087

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mateřská škola Včelka, Líšná, příspěvková organizace (IČO 75029979), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.