ředitel/ka divize Olomouc

Inzerát z úřadu práce
Plat: 50 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Holická 1090, Olomouc, Olomoucký

Společnost KONEKT spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Holická č.p. 1090/31a, Olomouc.
Požadavky: VŠ vzdělání jakéhokoliv směru, praxe s vedením kolektivu min. 5 let, znalost práce na PC, podmínkou ŘP sk. B, nutné řídící a organizační schopnosti, flexibilita, schopnost učit se novým věcem. Jedná se o práci ve finanční oblasti.
Životopisy s kontaktem zasílejte POUZE na email: inforam@seznam.cz.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KONEKT spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Polanský  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KONEKT spol. s r. o. (IČO 47155680), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.