řidič/-ka, závozník/-ice Předměřice nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 107, Předměřice nad Labem, Královéhradecký

Společnost Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

ŘIDIČ/-KA, ZÁVOZNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned, po zapracování možnost prodloužení na neurčito
- Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E, profesní průkaz, bezúhonnost
- Nabízíme: náborový příspěvek 20 000,-- Kč, ? bude vyplacena po zkušební době ve společnosti, druhá část bude vyplacena po roce práce ve společnosti,příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů po odprac. 24 měsíců ve společnosti
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: reditel@mlynyvozenilek.cz (Ing. Chotaš)

Kontakt

Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Chotaš  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o. (IČO 49814869), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.