řidič Přerov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovačovská 974, Přerov, Olomoucký

Společnost Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
zajištění letní a zimní údržby silnic

Požadavky:
Řidičský průkaz sk. C, strojnický průkaz výhodou, profesní průkaz, psychotesty, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
prémie, stravenky, osobní ohodnocení;
Pozn.: Uvedený plat bude přiznán na základě doložené praxe.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: stefkova@ssok.cz;
- telefonicky (06,00 - 14,30hod.) na čísle 725 996 323 - paní Lenka Štefková

Kontakt

Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Lenka Štefková   +420 725 996 323

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (IČO 70960399), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.