Seřizovač cnc strojů - cosmap Zábřeh

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Křtaltě 1986, Zábřeh, Olomoucký

Společnost HDO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt; Požadavky na uchazeče: práce s PC na dobré uživatelské úrovni, zkušenosti s programováním CNC stroje.
Pracovní doba: 06.00-18.00, 18.00 - 06.00 dle harmonogramu směn. Zaměstnanecké výhody: stravenky Gastro Pass od Sodexo, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené. Kontakt: osobně na pracovišti HDO, spol. s r.o., po-pá od 10.00 - 13.00 hod., popř. dle předchozí domluvy nebo telefonicky, e-mailem.

Kontakt

HDO, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jitka Horáková, personál.a mzdová účetní   +420 583 450 490

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HDO, spol. s r.o. (IČO 25832689), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.