Operátor skladu (skladník)

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 577 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

První kontakt:
Horáčková Kateřina, tel.: 725 741 138, 8 - 17 hod,
e-mail: katerina.horackova@grafton.cz,
osobně: Karlovo náměstí 72, Kolín, každé úterý 10 - 12 hod.

Pro výrobní firmu v Kolíně, která vyrábí a kompletuje autosedačky hledáme zručné kandidáty na pozici skladníka s praxí i bez praxe.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost
- ochota pracovat ve 2 směnném režimu
- zodpovědný přístup k práci.

Zaměstnanecké výhody:
- dotované stravování (stravenky)
- příspěvek na dopravu.

Pracovní doba:
6 - 14:30 hod a 15:30 - 23:55 hod.

Kontakt

Grafton Recruitment s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Horáčková   +420 725 741 138

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Grafton Recruitment s.r.o. (IČO 62583344), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.