Skladník České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rudolfovská tř. 476, České Budějovice, Jihočeský

Společnost VELPACK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: Příjem zboží, výdej zboží dle objednávek, práce s paletovým vozíkem, balení, plnění, tisk, lepení, etiketování, kompletování krabic, pomocné práce, úklid pracoviště, inventarizace.
Pracovní doba 6-14.30h, možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: ochotu pracovat, dochvilnost, samostatnost, ŘP. sk.B (středně velká dodávka)
Zaměstnanecké výhody: sleva na produkty spa4relax
Kontakt telefonicky denně během pracovní doby, e-mialem nebo osobně Rudolfovská 111 (areál Belis) PO-PÁ 6:00 - 13:00 hod.

Kontakt

VELPACK s.r.o.Kontaktní osoba:
Schmoelder   +420 774 945 707

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VELPACK s.r.o. (IČO 04897277), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.