Skladník - manipulant Čimelice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 330, Čimelice, Jihočeský

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

CIZ
Náplň práce:
- nakládka a vykládka palet z kamionů - manipulace zboží.
Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
Výhodou:
- anglický jazyk - B1 (komunikativně - domluva s řidiči kamionů z cizích zemí při nakládce a vykládce zboží)
Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:25 hod.; 14:15 - 22:30 hod.
Nabízíme: podnikové stravování.
První kontakt: pí. Petra Nováková tel. 733 787 108 (v pracovní dny mezi 8:00 - 16:30 hod.)

Kontakt

SIKO KOUPELNY a.s.

Kontaktní osoba:
Petra Nováková   +420 733 787 108

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SIKO KOUPELNY a.s. (IČO 26065801), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.